nu
Anna Volkova. “Sea Treasures”, Badkamer in particuliere woning, Amsterdam, Mozaiek, keramische tegels; Paneel  100x80 cm
Anna Volkova. “Sea Treasures”, Badkamer in particuliere woning, Amsterdam, Mozaiek, keramische tegels; Paneel  100x80 cm
WG kunstenaars in Focus
Joop Haring, Maria Schilder, Silvia Copray, Hermelinde Hergenhahn, Joost van Santen, Norbèr van Herwaarden, Clare van Stolk, Bianca Koevoets, Loek Schönbeck, Marijke Janssen, Jacqueline Bohlmeijer, Maarten Welbergen, MMC Schobbe, Irene van Vliet, Anna Volkova, Barbara Nanning, Tamar Rubinstein, Marian Bijlenga, Suzanne Esser
19 t/m 26 nov 2017

Op zondag 19 en 26 november worden op het WG-terrein atelierrondleidingen georganiseerd onder professionele begeleiding van kunsthistorici Anne Berk en Saskia Wijne. Tijdens dit atelierbezoek gaan de bezoekers, de rondleiders en de kunstenaars met elkaar in gesprek gaan over het werk en de werkwijze van de kunstenaar. Een bijzondere middag met inhoudelijke verdieping.

Programma

Vertrek vanuit puntWG – Publieksingang tegenover WG-plein nr.80

13.00 - 14.30 1e rondleiding

14.30 - 15.00 koffie/theepauze

15.00 - 16.30 2e rondleiding

16.30 – 18.00 borrel in PuntWG

Kosten voor rondleiding € 15 pp (incl. koffie/thee en borrel). Er kunnen maximaal 30 bezoekers aan het programma deelnemen. Reageer dus snel!

Aanmelden

U kunt zich via e-mail aanmelden (joopharing@kpnmail.nl).

U krijgt bericht van uw deelname en u betaalt bij aanvang van de route in puntWG.

Deelnemende kunstenaars

Zondag 19 november
Paviljoen 18 M.v.B. Bastiaansestr.
Joop Haring 9a   Bg Noord www.joopharing.com
Maria Schilder 43   Bg Z. www.mariaschilder.nl
Silvia Copray      125  2e verd. N. www.eksteeninart.com
Hermelinde Hergenhahn 137 2e verd. Z. www.hermelindehergenhahn.net
Joost van Santen 153  3e verd. N. www.joostvansanten.nl

Paviljoen 19       WG Plein
Norbèr van Herwaarden 1F  Bg www.ceramicfurniturechop.com
Bianca Koevoets 23  1e verd.  www.dezadelwerkplaats.nl
Marian Bijlenga 20  1e verd. www.marianbijlenga.com
Suzanne Esser 63 B 3e verd. www.suzanne-esser.nl


Zondag 26 november
Paviljoen 18  M.v.B. Bastiaansestr.
Loek Schönbeck 1     Bg Noord     www.lucinus.nl
Marijke Janssen  55   Bg Z. www.marijkejanssen.com
Jacqueline Bohlmeijer 55   Bg Z. www.j-bohlmeijer.nl

Paviljoen 19       WG Plein
Clare van Stolk 1A  Bg www.clarevanstolk.nl
MMC  Schobbe 3  Bg  www.mmc-schobbe.nl
Irene van Vliet 10  Bg    www.wovenwonders.nl
Anna Volkova  877 (State of Mind)  http://annavolkova.nl/about.html
Barbara Nanning 65 3e verd. www.barbarananning.nl
Tamar Rubinstein  51 3e verd. www.tamarrubinstein.nl

De rondleiders

Anne Berk is kunsthistoricus en curator. Zij schreef artikelen voor Kunstbeeld, Het Financieele Dagblad, Beelden en Museumtijdschrift; zij is auteur van Bodytalk, de nieuwe figuratie in de Nederlandse beeldhouwkunst (2004) en cureerde de gelijknamige tentoonstelling in Museum Beelden aan Zee. In 2015 verscheen haar boek In Search of Meaning. Mensbeelden in Globaal Perspectief met een tentoonstelling in Museum De Fundatie.

 

Saskia Wijne is kunsthistoricus. Na jarenlange ervaring in het galeriewezen startte zij haar eigen bedrijf Art You Go! De diverse activiteiten die zij hierin uitoefent zijn uiteenlopend, de kern is: promoten van hedendaagse kunst. Sinds een aantal jaren organiseert zij samen met Anne Berk kunstreizen naar grote kunstmanifestaties in het buitenland, waaronder De Documenta in Kassel en de Biënnale van Venetië.

Nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven van de activiteiten in en van puntWG?
Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief.


Deel:
nu
Anna Volkova. “Sea Treasures”, Badkamer in particuliere woning, Amsterdam, Mozaiek, keramische tegels; Paneel  100x80 cm
Anna Volkova. “Sea Treasures”, Badkamer in particuliere woning, Amsterdam, Mozaiek, keramische tegels; Paneel  100x80 cm